KONST / Litografier / Färglitografi 16143105
nr 1614 3105
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Sydländsk kuststad. Signerad, numrerad 29/285, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:28:29
16/4 09:21:20